Hakkımızda

İlim Köşesi

İlim Köşesi 2015 yılında Peygamber efendimiz (sallallahualeyhivesellem)’in sözlerini açıklamalarıyla birlikte takipçilerine aktarmak amacıyla instagram’da @hadisii_serif ismiyle kurulmuştur.

Zaman içerisinde takipçilerimizinde çeşitli paylaşım istekleri üzerine kabuğuna sığmayan @hadisii_serif radikal bir karar almış ve adını @ilimkosesi olarak değiştirerek takipçilerini bilgilendirmeye devam etmeye başlamıştır.

İnstagram sayfamızda hadis-i şerif,İslami ilimler,dini sözler,dualar,sünnet-i seniyye’ler ve ayetlere ait bilgiler ve açıklamalar yer almaktadır.

Takipçilerimizin kitlesini arttırmak ve sesimizi diğer platformlardada duyurmak adına 2017’de diğer sosyal ağlarda ve Web dünyasındada yayın hayatımıza başladık.

www.ilimkosesi.com merkezli yönetilen İslami ilimler merkezi İlim Köşesi herkesin kolaylıkla ulaşabileceği tüm platformlarda ve web dünyasında yer almaktadır.

İnternet ortamındaki karmaşık bilgi ortamından uzaklaşmak ve ehli sünnete uygun islami ilimler için www.ilimkosesi.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Amacımız

7’den 70’e herkesin elinin altında bulunan ve büyük kitlelere ulaşan internet ortamı vasıtası ile insanlara ehli sünnet’e uygun kaynaklarla İslami ilim yaymak ve onları internet ortamındaki karmaşık bilgi ortamından uzaklaştırmaktır.

Kaynaklarımız

İlim Köşesindeki tüm bilgiler ehli sünnet’e uygun kaynaklara dayanmaktadır.
Yakında tüm kaynaklarımızı yayına sunacağız..